Jak vybrat dětskou chůvičku a monitor dechu?

Dětské chůvičky a monitory dechu slouží ke kontrole dítěte na určitou vzdálenost, v současnosti najdete na pultech skutečně široký výběr těchto pomůcek pro maminky, tatínky, ale i další členy domácnosti, kteří bdí nad bezpečím dítek, aniž by museli být neustále u jejich postýlky. Jak se rozdělují chůvičky a jak vybrat tu správnou pro vás a vaše miminko?
 

Jednoduché elektronické a digitální chůvičky

Základní provedení chůviček dokáže zachycovat zvuk v postýlce, elektronické a digitální chůvičky v jednodušším provedení ale nemusí vždy splňovat všechny nároky na kontrolu dítěte. I proto mohou být rozšířeny také o monitoring dechu nebo o menší kameru, která dokáže zaznamenat situaci a stav dítka vizuálně.
 

Pokročilé chůvičky s videem

Oblíbenou a moderní formou chůviček jsou ty, které jsou navíc vybavené kamerou. K zvukovému záznamu si tedy přidejte ještě vizuální kontrolu a mát v podstatě dokonalé zařízení, se kterým budete ihned informování o dýchacích potížích, nebo jiných nepříjemných symptomech dětí. Videochůvička je jednoduchým elektronickým pomocníkem pro rodiče, na jehož jedné straně se nachází kamerka a na straně druhé zařízení s monitorem, trochu podobné mobilnímu telefonu.
 

Monitoring dechu

Chůvičky, které monitorují dech, mohou být samostatnou kategorií, monitoring dechu ale může být také součástí komplexního zařízení se vším všudy. Představte si, že budete moci kontrolovat obraz, zvuk, a dokonce i do jisté míry životní funkce svého dítka. Ideálním řešením jsou tedy chůvičky s kamerou, záznamem zvuku a také s možností monitoringu dýchání.
 

Výrobci

Velmi důležité je vybrat si výrobce, který se již osvědčil, vyplatí se ne jen jednou novou chůvičku vyzkoušet. Někdy se může stát, že funguje se zpožděním, nebo nedávají přesné informace, což může být fatální. K oblíbeným výrobcům, na které je spolehnutí se řadí například:
 
  • Avent
  • Tomcom Babytalker
  • Reer

 


Aktuality

SLEVY NA VEŠKERÝ NÁBYTEK Z NAŠÍ NABÍDKY !!! 26. 3. 2018


SLEVY NA VEŠKERÝ NÁBYTEK Z NAŠÍ NABÍDKY !!!

Slevy na veškerý dětský nábytek z naší nabídky. Nyní můžete zakoupit nábytek do dětského pokoje za opravdu nízké ceny.

Akce platí pouze do 30.4.2018.


TOTÁLNÍ MASAKR CEN!!! 26. 3. 2018


TOTÁLNÍ MASAKR CEN!!!

Kompletní nabídka zde
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Ok, skrýt