Jakou postýlku vybrat pro dítě?

Spánek je u dětí ještě důležitější než u dospělých, proto by maminky měly volit takové postýlky, které budou nejen pohodlné, ale také bezpečné. A najde se hned několik typů takových zařízení pro spánek, zdaleka se nemusí jednat jen o klasické postýlky.
 

Bezpečné boxy

Pro ta nejmenší dítka, kojence a batolata, jsou ideálně konstruovány takzvané bezpečné boxy. Dají se různě skládat i rozkládat a maminkám usnadňují kojení, stejně jako udrží dítě v bezpečí. Bude se cítit jako v bavlnce. Boxy se dají používat jako samostatná postýlka, ale také jako vložka do pevné postýlky.
 

Klasická postýlka se vším všudy

Když se řekne klasická dětská postýlka, zřejmě si všechny maminky představí dřevěnou postýlku s kolečky a nezbytnými dřevěnými příčkami. Může se ale jednat také o různé modifikace, již dávno nejsou základním materiálem výroby jen dřeva. Co je ale vždy to nejdůležitější, je správná velikost a také dětská bezpečnost. Pokud již jsou dítka poněkud aktivnější, využijte polstrování či mantinely do postýlek, které zabrání zranění.
 

Spací vaky

Zajímavou kategorií pro dětský spánek jsou spací vaky. Maminky je používají tehdy, když jsou jejich děti při spánku příliš aktivní a odkopávají přikrývku. Tento poměrně moderní vynález pro rodiče a hlavně pro děti je pohodlný a dokáže udržovat optimální teplotu pro spánek.
 

Cestovní postýlky

Stále oblíbenější kategorií dětských postýlek jsou postýlky cestovní a mobilní. Nemusí se zdaleka jednat jen o postýlky pro cestovní účely, své místo si najdou také v dětském pokoji, kde hodně oceníte jejich skladnost, lehkost a také kompletně měkké provedení.
 

Kompaktní postýlky

Skvělou volbou pro maminky i tatínky jsou kompaktní postýlky. Ty spojují více funkcí a stávají se tak multifunkčním nábytkem dětských pokojíčků. Nejčastěji zde hovoříme o kombinaci postýlky se šuplíky, nebo třeba s přebalovacími a odkládacími pultíky.
 


Aktuality

SLEVY NA VEŠKERÝ NÁBYTEK Z NAŠÍ NABÍDKY !!! 26. 3. 2018


SLEVY NA VEŠKERÝ NÁBYTEK Z NAŠÍ NABÍDKY !!!

Slevy na veškerý dětský nábytek z naší nabídky. Nyní můžete zakoupit nábytek do dětského pokoje za opravdu nízké ceny.

Akce platí pouze do 30.4.2018.


TOTÁLNÍ MASAKR CEN!!! 26. 3. 2018


TOTÁLNÍ MASAKR CEN!!!

Kompletní nabídka zde
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Ok, skrýt