Kombinované kočárky

Máme pro vás kombinované kočárky, díky kterým budete moci dát dítku to, co právě potřebuje. Velkou předností kombinovaného kočárku je nepochybně možnost různých nastavení a přizpůsobení konstrukce tak, aby byl kočárek vysoce ergonomický a dítě se cítilo velice pohodlně.
 
A co vše můžete u našich moderních kombinovaných kočárků využít? Můžete polohovat opěradla, odjímat nástavby a vyměňovat je podle počasí, ale také třeba přidat klasickou autosedačku. Velmi důležitá je bezpečnost, která je v případě těchto stylových kočárků propracovaná a zajištěna. 5bodové bezpečností systémy, ale také možnost uložit si v kočárku spoustu věcí, ocení každý rodič.Seřadit


Nejprodávanější zboží

 • Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo 2016  

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo 2016

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo 2016 je velmi lehký moderní kočárek s nafukovacími koly vhodný do města i terénu. Mezi jeho přednosti patří lehká konstrukce a bohatá výbava včetně velkého koše na nákupy, který je možno uzamknout.

  Cena:
  8 457 Kč
 • Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort  

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort 2016 je velmi lehký moderní kočárek s nafukovacími koly vhodný do města i terénu. Mezi jeho přednosti patří lehká konstrukce a bohatá výbava včetně velkého koše na nákupy, který je možno uzamknout.

  Cena:
  9 319 Kč
 • Kombinovaný kočárek Baby Design Dotty Denim 2016  

  Kombinovaný kočárek Baby Design Dotty Denim 2016

  Kombinovaný kočárek Baby Design Dotty Denim 2016 s lehkým rámem. Všechna kola jsou pumpovaná, měkké odpružení.

  Cena:
  12 349 Kč


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Ok, skrýt