Kombinované kočárky

Máme pro vás kombinované kočárky, díky kterým budete moci dát dítku to, co právě potřebuje. Velkou předností kombinovaného kočárku je nepochybně možnost různých nastavení a přizpůsobení konstrukce tak, aby byl kočárek vysoce ergonomický a dítě se cítilo velice pohodlně.
 
A co vše můžete u našich moderních kombinovaných kočárků využít? Můžete polohovat opěradla, odjímat nástavby a vyměňovat je podle počasí, ale také třeba přidat klasickou autosedačku. Velmi důležitá je bezpečnost, která je v případě těchto stylových kočárků propracovaná a zajištěna. 5bodové bezpečností systémy, ale také možnost uložit si v kočárku spoustu věcí, ocení každý rodič.Seřadit


Nejprodávanější zboží

 • Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort  

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort

  Kombinovaný kočárek Baby Design Lupo Comfort 2017 je velmi lehký moderní kočárek s nafukovacími koly vhodný do města i terénu. Mezi jeho přednosti patří lehká konstrukce a bohatá výbava včetně velkého koše na nákupy, který je možno uzamknout.

  Cena:
  11 250 Kč
 • Kombinovaný kočárek Baby Design Husky 2017 + winterpack  

  Kombinovaný kočárek Baby Design Husky 2017 + winterpack

  Kombinovaný kočárek Baby Design Husky 2017 + winterpack je velmi lehký moderní kočárek s nafukovacími koly vhodný do města i terénu. Winterpack v ceně.

  Cena:
  12 900 Kč
 • Kombinovaný kočárek 2v1 Caretero Compass 2014  

  Kombinovaný kočárek 2v1 Caretero Compass 2014

  Kombinovaný kočárek 2v1 Caretero Compass 2014 byl vytvořen pro rodiče, kteří hledají řešení, která pomohou jejich dítěti nejen v prvních měsících života. V závislosti na vašich potřebách a věku dítěte může Compass fungovat jako hluboký nebo sportovní kočárek. Díky materiálům a stylovému designu Compass uspokojí i ty nejnáročnější chutě.

  Cena:
  6 141 Kč


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Ok, skrýt