O nás

Vítáme Vás na eAndilek.cz, Vašem jedinečném online obchodě specializovaném na dětské a kojenecké zboží a potřeby pro maminky! Jsme Michal a Marek, bratři a již 12 let hrdí majitelé tohoto eshopu, který jsme vytvořili s láskou a pečlivostí, abychom Vám přinesli ty nejlepší produkty pro Vaše děti a pohodlí pro Vás, milé maminky.

Naše filozofie spočívá v tom, že Vám chceme usnadnit rodičovství tím, že nabízíme široký výběr kvalitního zboží, které vyhovuje nejvyšším standardům bezpečnosti a pohodlí. Naše produkty jsou pečlivě vybírány a testovány, abychom Vám mohli nabídnout pouze to nejlepší pro Vaše malé andílky.

O nás

Co nás odlišuje

O nás

Široký sortiment

Nabízíme široký výběr nábytku do dětského pokoje, oblečení, hraček, autosedaček, kojeneckých potřeb a mnoho dalšího. Všechny produkty jsou pečlivě vybrány a testovány na bezpečnost a kvalitu.
O nás

Kvalita a bezpečnost

Vaše děti si zaslouží jen to nejlepší. Proto spolupracujeme pouze s renomovanými značkami, které jsou známé svou kvalitou a bezpečností. Všechny naše produkty jsou certifikované a splňují nejvyšší standardy.
O nás

Profesionální poradenství

Náš tým odborníků je Vám k dispozici, abychom Vám pomohli vybrat to nejlepší pro Vaše potřeby. Máme znalosti o dětském vývoji a potřebách maminek, a rádi vám poskytneme to nejlepší poradenství.
O nás

Rychlé doručení

Víme, že když si něco objednáte, chcete to mít co nejdříve. Proto se snažíme zajistit co nejrychlejší doručení vašich objednávek přímo k Vám domů.
O nás

Věrnostní program

Odměňujeme naše věrné zákazníky. S naším věrnostním programem můžete získávat body za každý nákup, které můžete směnit za slevy na další nákupy.

2010 - eAndílek se narodil
Historie naší firmy eAndilek.cz sahá až do roku 2010, kdy se v hlavách dvou bratrů zrodil nápad založit internetový obchod s dětským a kojeneckým zbožím a potřebami pro maminky. Nad názvem eshopu jsme si dlouho hlavy nelámali a využili velmi trefně svého příjmení, které v překladu z polštiny znamená andílek – takto vzniklo, jak sami tito bratři a majitelé firmy říkají, jejich „první dítě“.

2011 - Začátek v rodinném domě
Firma, pod hlavičkou fyzické osoby, začala psát svou historii v roce 2011 v rodinném domě rodičů.

2013 - První kroky v Havířově
Obrovské úsilí, ctižádost a jen ty nejvyšší cíle byly výsledkem přesunu do prvního skladu a kanceláří v Havířově, které se událo v roce 2013.

2015 - Neustálý růst
Firma neustále rostla a díky jejímu velkému progresu se za další 2 roky stěhovala do několikanásobně větších skladových prostor.

2016 - Stěhování do Šenova
O rok později nám bylo opět těsno a firma se stěhovala znovu, tentokrát do skladů v Šenově.

2017 - Brothers e-commerce s.r.o.
Od roku 2017 fungujeme jako společnost Brothers e-commerce s.r.o. Patříme k jedněm z největších a nejstabilnějších internetových obchodů s dětským sortimentem v ČR. Disponujeme velkými skladovými zásobami a spolupracujeme s mnoha předními velkoobchody nejen u nás, ale i v zahraničí.

2021 - Nový web pro vás
V roce 2021 jsme spustili zbrusu nový web, na kterém jsme pracovali téměř 2 roky. Hlavním posláním našeho nového webu je nakupování přes internet ještě více zjednodušit, zpřehlednit, zpříjemnit a zvýhodnit. Věříme, že se nám to povedlo, a slibujeme, že nezahálíme. Neustále pro vás, naše věrné zákazníky, vymýšlíme nová vylepšení a benefity, abyste se k nám vždy rádi vraceli a byli s našimi službami vždy 100% spokojeni. To je náš cíl, to je naše přání.

2023 - Investice do logistického centra
V roce 2023 jsme se zaměřili na vylepšení logistického a expedičního centra naší společnosti, kam jsme investovali nemalé prostředky. Díky tomu je nyní kvalita, rychlost a odeslání objednávky posunuta na maximální možnou úroveň.

Děkujeme vám za důvěru, kterou jste v nás vložili tím, že nakupujete na eAndilek.cz. Jsme tu proto, abychom Vám pomohli v každém kroku na Vaší cestě rodičovstvím. S láskou a péčí vybíráme a nabízíme produkty, které Vám umožní vychutnat si každý okamžik s vašimi dětmi. Buďte s námi součástí této rodiny a dovolte nám být vaším spolehlivým partnerem pro všechny dětské a kojenecké potřeby.  

Mgr. Marek Aniol a Michal Aniol - majitelé eshopu eAndilek.cz