O nás

2010
Historie firmy a eshopu eAndilek.cz sahá až do roku 2010, kdy se v hlavách dvou bratrů zrodil nápad založit internetový obchod s dětským a kojeneckým zbožím a potřebami pro maminky. Nad názvem eshopu si dlouho hlavy nelámali a využili velmi trefně svého příjmení, které v překladu z polštiny znamená andílek – takto vzniklo, jak sami tito bratři a majitelé firmy říkají, jejich „první dítě“.

2011
Firma, pod hlavičkou fyzické osoby, začala psát svou historii v roce 2011 v rodinném domě rodičů. 

2013
Obrovské úsilí, ctižádost a jen ty nejvyšší cíle byly výsledkem přesunu do prvního skladu a kanceláří v Havířově, které se událo v roce 2013. 

2015
Firma neustále rostla a díky jejímu velkému progresu se za další 2 roky stěhovala do několikanásobně větších skladových prostor. 

2016
Tyto šly ruku v ruce se stále zvyšujícím se počtem objednávek a o rok později nám bylo opět těsno a firma se stěhovala znovu, tentokrát do skladů v Šenově, kde má sídlo dodnes. 

2017
Od roku 2017 fungujeme jako společnost Brothers e-commerce s.r.o.

Patříme k jedněm z největších a nejstabilnějších internetových obchodů s dětským sortimentem v ČR, disponujeme velkými skladovými zásobami a spolupracujeme s mnoha předními velkoobchody u nás. To, že jdeme správným směrem, potvrzují tisíce spokojených zákazníků a my děláme vše pro to, abychom jejich důvěru nezklamali a nakupování přes internet ještě více zjednodušili a zpříjemnili. 

2021
V roce 2021 jsme spustili zbrusu nový web, na kterém jsme pracovali téměř 2 roky a jehož hlavním posláním je nakupování přes internet ještě více zjednodušit, zpřehlednit, zpříjemnit a zvýhodnit. Věříme, že se nám to povedlo a slibujeme, že nezahálíme a neustále pro vás, naše věrné zákazníky, vymýšlíme nová vylepšení a benefity, abyste se k nám vždy rádi vraceli a byli s našimi službami vždy 100% spokojeni. To je náš cíl, to je naše přání.  

2023
Zaměřili jsme se na vylepšení logistického a expedičního centra naší společnosti, kam jsme investovali nemalé prostředky. A proto je nyní kvalita, rychlost a odeslání objednávky posunuta na maximální možnou úroveň.