O nás

2010
Historie firmy a eshopu eAndilek.cz sahá až do roku 2010, kdy se v hlavách dvou bratrů zrodil nápad založit internetový obchod s dětským a kojeneckým zbožím a potřebami pro maminky. Nad názvem eshopu si dlouho hlavy nelámali a využili velmi trefně svého příjmení, které v překladu z polštiny znamená andílek – takto vzniklo, jak sami tito bratři a majitelé firmy říkají, jejich „první dítě“.

2011
Firma, pod hlavičkou fyzické osoby, začala psát svou historii v roce 2011 v rodinném domě rodičů. 

2013
Obrovské úsilí, ctižádost a jen ty nejvyšší cíle byly výsledkem přesunu do prvního skladu a kanceláří v Havířově, které se událo v roce 2013. 

2015
Firma neustále rostla a díky jejímu velkému progresu se za další 2 roky stěhovala do několikanásobně větších skladových prostor. 

2016
Tyto šly ruku v ruce se stále zvyšujícím se počtem objednávek a o rok později nám bylo opět těsno a firma se stěhovala znovu, tentokrát do skladů v Šenově, kde má sídlo dodnes. 

2017
Od roku 2017 fungujeme jako společnost Brothers e-commerce s.r.o.

Patříme k jedněm z největších a nejstabilnějších internetových obchodů s dětským sortimentem v ČR, disponujeme velkými skladovými zásobami a spolupracujeme s mnoha předními velkoobchody u nás. To, že jdeme správným směrem, potvrzují tisíce spokojených zákazníků a my děláme vše pro to, abychom jejich důvěru nezklamali a nakupování přes internet ještě více zjednodušili a zpříjemnili. 

2018
V roce 2018 jsme spustili zbrusu nový web, na kterém jsme pracovali téměř 2 roky a jehož hlavním posláním je nakupování přes internet ještě více zjednodušit, zpřehlednit, zpříjemnit a zvýhodnit. Věříme, že se nám to povedlo a slibujeme, že nezahálíme a neustále pro vás, naše věrné zákazníky, vymýšlíme nová vylepšení a benefity, abyste se k nám vždy rádi vraceli a byli s našimi službami vždy 100% spokojeni. To je náš cíl, to je naše přání.  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení