Vše o nákupu

DOPRAVA A PLATBA

Zde naleznete vše potřebné k pohodlnému nákupu v našem internetovém obchodě. Vyberte si z různých možností dopravy a plateb, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, abyste mohli snadno a bezpečně nakoupit.

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Klíčové informace o pravidlech nákupů v našem internetovém obchodě. Přečtěte si je, abyste byli dobře informováni o zásadách a podmínkách naší služby. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.

PODMÍNKY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Naše priorita je zabezpečit vaše osobní údaje. Sekce Podmínky ochrany osobních údajů poskytuje podrobné informace o tom, jak zacházíme s vašimi informacemi. Můžete se spolehnout na to, že vaše soukromí je pro nás důležité a že veškerá data jsou u nás v bezpečí. Vaše důvěře je pro nás cenná.

REKLAMAČNÍ ŘÁD

V této sekci najdete náš proces pro řešení reklamací. Vaše spokojenost s našimi produkty a službami je pro nás klíčová, a proto jsme tu, abychom vám poskytli jasný a spravedlivý postup pro případné reklamace. Věříme, že vám naše produkty budou vyhovovat, ale pokud narazíte na problém, rádi vám pomůžeme vyřešit ho co nejrychleji a nejspravedlivěji. Vaše spokojenost je naším cílem.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Našim cílem je zajistit co nejsnadnější proces pro řešení vašich reklamací a vrácení zboží. Pro tyto účely jsme vytvořili online formulář, který vám umožní jednoduše nahlásit reklamaci nebo požádat o vrácení zboží.

JAK VRÁTIT ZBOŽÍ

V této sekci naleznete veškeré informace o procesu vrácení zboží. Pokud máte zájem o vrácení zakoupeného zboží, zde najdete podrobné pokyny a důležité informace.

POŠKOZENÉ/ROZBITÉ ZBOŽÍ

V této sekci naleznete informace týkající se poškozeného zboží. Pokud obdržíte zboží v nevyhovujícím stavu, zde najdete potřebné pokyny a postup, jak postupovat v případě, že vaše objednané zboží dorazí poškozené.

HODNOCENÍ OBCHODU

Vaše názory jsou pro nás důležité. V této sekci máte možnost vyjádřit své zkušenosti a názory na náš obchod. Sdílejte své připomínky a zpětnou vazbu s námi, abychom mohli neustále zlepšovat naše služby a produkty. 

BONUSOVÝ PROGRAM

Pro věrné a pravidelné REGISTROVANÉ zákazníky nabízíme bonusový program za realizované nákupy a další činnosti spojené s našim obchodním domem www.eandilek.cz.