Náš bonusový program = slevy na další nákupy

Pro věrné a pravidelné REGISTROVANÉ zákazníky nabízíme bonusový program za realizované nákupy a další činnosti spojené s našim obchodním domem www.eandilek.cz.

JAK LZE ZÍSKAT BODY?
Bonusové body získáváte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte dostatek bonus bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Jinými slovy: čím více nakupujete, tím větší slevy můžete získat. Bonusové body se vám přičtou až po uhrazení objednávky a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se kredity odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly. Body se přičítají podle vzorce 10 CZK (hodnota objednávky) = 1 bod.

JAK BODY UPLATNIT?
Vaše nasbírané body vám přináší slevy. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V posledním kroku košíku (tam kde zadáváte dodací údaje) vidíte stav bonusových bodů s možností jejich použití.

KOMBINACE SE SLEVOVÝMI KUPÓNY
Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

PŘEHLED BODŮ...
Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „Můj účet“ v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

PLATNOST BODŮ
Platnost Vašich bonusových bodů je omezena na 1 rok. Proto je používejte s předstihem a často!

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Používáme Bonusový systém Ellity