Baby Ono BLINK & SHINE plyšová šustící hračka LITTLE BIRDIE

Kód: IK-ON-766
Novinka
Značka: BabyOno
116 Kč
Skladem
Hračka ve tvaru ptáčka je smyslovou a plyšovou hračkou. Vhodné pro děti od prvních dnů života. Poskytuje různé...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka ve tvaru ptáčka je smyslovou a plyšovou hračkou. Vhodné pro děti od prvních dnů života. Poskytuje různé podněty. Stimuluje zrak, sluch a hmat. Ptáček je vyroben z bavlny. Jeho náplň vydává příjemný šustivý zvuk. Dlouhé nohy, šustící křídla a lesklý zobák vybízejí k tréninku úchopu. Různé textury stimulují rozvoj jemné motoriky a kontrastní barvy přitahují pohled. Šustění je součástí kolekce Blink&Smile.

CHARAKTERISTIKA:

Šustění je vyrobeno z jemné bavlny. Díky tomu je šetrný k dětské pokožce - hebký a příjemný na dotek. Materiál poskytuje pocit pohodlí a bezpečí.
 
Když batole zvedne šustění, vydá zvuk, který je pro dítě zajímavý. Stimuluje vaše dítě k rozvoji jemné motoriky. Šustění má uklidňující účinek.
 
Šustění obsahuje prvky v kontrastních barvách. Novorozenec vidí první 3 měsíce života černobíle. Barvy hračky stimulují jeho zrak. Také přitahuje pozornost a vzbuzuje zájem.
 
Lesklé akcenty a kontrastní štítky stimulují zrak vašeho dítěte. Rozvíjí pozorovací schopnosti. Ptačí dlouhé nohy mají kontrastní úpravu a špičky jsou lesklé. Vaše dítě je může tahat a kousat.
 
Šustění má různé textury. Stimulují rozvoj hmatu u dítěte. Tvar ptáčka s vystupujícími prvky podporuje rozvoj motoriky.

KOLEKCE BLINK & SMILE

Šustění patří do kolekce Blink&Smile. Všechny produkty v něm obsažené stimulují smysly dítěte. Vydávají zajímavé zvuky a stimulují rozvoj zraku a hmatu. Stimulují motorický vývoj batolete. Také ho povzbuzují k objevování světa a kreativní hře. Řada Blink&Smile se vyznačuje jedinečnou estetikou. Dětské oči upoutají kontrastní barvy a vzory.

Technická data

  • Materiál: bavlna
  • Věk dítěte: 0 m+
  • Rozměr: 26,5 x 27 cmBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: