Canpol babies Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyStart

Kód: MA-5903835
1 440 Kč
Skladem
Elektrická odsávačka EasyStart účinně podporuje a reguluje laktaci v případě stagnace mléka a plnosti prsů. Je...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrická odsávačka EasyStart účinně podporuje a reguluje laktaci v případě stagnace mléka a plnosti prsů. Je ekonomická, perfektní na začátku laktace a pro odsávání přebytečného mléka, také pro maminky, které mléko odsávahí pouze občas.

*Odsávačku EasyStart doporučuje 91 % porodních asistentek.

Odsávačka EasyStart má 3 provozní režimy založené na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte. V první fázi stimuluje, zajišťuje rychlejší tok mléka, a poté přechází do pomalejšího a hlubšího režimu odsávání mléka. Třetí režim lze použít na konci odsávání, aby pomohl vyprázdnit prsa a podpořil laktaci. V každém provozním režimu je možné zvolit jednu ze tří úrovní sacího výkonu, což umožňuje přizpůsobit výkon potřebám každé ženy a odsávání mléka je pohodlnější.

Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyStart je tichá – cca. 51-56 decibelů**, což umožňuje odsávání mléka i v noci bez obav z probuzení dítěte. Odsávačka mateřského mléka EasyStart je napájena ze sítě i z baterie, takže si ji můžete vzít kamkoli a používat bezdrátově.

Trychtýř s měkkou, profilovanou masážní vložkou z jemného silikonu nedráždí citlivé bradavky a zvyšuje komfort při odsávání mléka.

Odsávačka mateřského mléka je vyrobena z malého počtu součástí, což usnadňuje čištění a montáž. Všechny části jsou bez škodlivého BPA (bisfenol A), díky čemuž je zcela zdravotně nezávadná a vhodná pro přímý styk s potravinami včetně mateřského mléka.

Odsávačka mateřského mléka EasyStart je kompatibilní se všemi lahvemi z nabídky Canpol babies, díky čemuž můžete přizpůsobit kapacitu lahve věku a potřebám dítěte.

Nabídka Canpol babies obsahuje výměnný trychtýř o velikosti 27 mm. Správná velikost trychtýře má zásadní význam pro pohodlí a účinnost odsávání mléka. Trychtýř odsávačky mateřského mléka s elastickým lemem je ideální pro maminky s většími bradavkami.

*Podle výsledků průzkumu provedeného ve skupině 301 porodních asistentek v roce 2018.

***Ukázka hlučnosti: 40-45 dB chladnička, 58 dB mikrovlnná trouba, 60 dB myčka.

Elektrická odsávačka mateřského mléka EasyStart se hodí pro všechny širokohrdlé antikolikové a standardní lahve Canpol babies díky přiloženému adaptéru.

Sada obsahuje: silikonovou masážní vložku, tělo odsávačky mateřského mléka, silikonový zpětný ventil, lahev, kryt trychtýře, silikonovou hadičku, spojky hadičky, pumpu s ovládacím panelem, adaptér na lahev a napájecí zdroj.

 

Ekonomická – ideální pro maminky, které příležitostně odsají mateřské mléko.

 

Účinně podporuje a reguluje laktaci při stagnaci mléka a plnosti prsů.

 

Doporučuje 91 % porodních asistentek.*

 

3 provozní režimy – založené na přirozeném dvoufázovém rytmu sání dítěte.

Diskrétní – tichý chod odsávačky zajišťuje pohodlí při nočním odsávání mléka.

 

Široký rozsah nastavení sacího výkonu umožňuje přizpůsobit jej individuálním potřebám maminky.

Profilovaný silikonový trychtýř – zvyšuje komfort při odsávání mléka.

 

2 typy napájení – bateriové a síťové.

 

Kompatibilní se všemi dětskými lahvemi Canpol babies.

Vyrobeno z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.

 

Údržba a čištění: Odpojte silikonovou hadičku a konektor od odsávačky mateřského mléka. Tyto části nevyžadují čištění, protože je membrána chrání před kontaktem s mateřským mlékem. Před prvním použitím demontujte následující části odsávačky mateřského mléka: horní kryt membrány, membránu, kryt trychtýře, silikonovou masážní vložku, silikonový zpětný ventil, lahev a adaptér na lahev.
Umyjte je v horké vodě s jemným čisticím prostředkem, důkladně opláchněte. Dezinfikujte vyvařením ve vodě cca. 5 minut.

Před montáží a následným použitím důkladně osušte.

VAROVÁNÍ! Nemyjte silikonovou hadičku a konektor, zejména elektrické součásti. Otřete vlhkým hadříkem.
Ujistěte se, že odsávačka mateřského mléka byla předem vyčištěna a dezinfikována. Důkladně si umyjte ruce. Jemně zatlačte na bradavku a zkontrolujte, zda jsou kanálky mléka čisté. Připojte odsávačku mateřského mléka ke zdroji napájení. Stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí. Nad tlačítkem se rozsvítí kontrolka, která indikuje, že je odsávačka mateřského mléka zapnutá. Odsávačku přiložte na prsa tak, aby silikonová masážní vložka přesně přilnula a zabránila tak proudění vzduchu. Pokud dojde k netěsnosti, může se výrazně zhoršit výkon odsávání. Lahev držte vždy ve svislé poloze, aby mléko mohlo volně stékat ke dnu. Odsávačka mateřského mléka umožňuje přizpůsobit rytmus a sací výkon individuálním potřebám každé maminky. Stisknutím tlačítka "mode" upravíte rytmus sání a vyberete jeden ze tří režimů: hloubkový, přirozený, silný. Nastavte si také preferovaný sací výkon. Odsávejte mateřské mléko z jednoho prsu, dokud neucítíte, že teče mnohem pomaleji. Přiložte odsávačku k druhému prsu a pokračujte v odsávání. Po dokončení odsávání odšroubujte lahev od odsávačky mléka.

Odsávačka odpovídá požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a Rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami.

Nařízení Komise (EU) č. 10/2011 o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami.

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2006/95/ES o harmonizaci právních předpisů členských států týkajících se elektrických zařízení určených pro používání v určitých mezích napětí.

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/108/ES o sbližování právních předpisů členských států týkajících se elektromagnetické kompatibility.

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/125/ES o stanovení rámce pro určení požadavků na ekodesign výrobků spojených se spotřebou energie.

Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/65/EU o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: