Fusak do kočárku, aneb jak dopřát miminku teploučko i v největším chladu

Venkovní nízké teploty v zimním období ještě nemusí znamenat, že své miminko nepovozíte v kočárku. Zvláště pak, když je i přes mráz opravdu hezky, má smysl vyrazit na procházku jak pro dítě, tak pro maminku, která se tak může lépe udržovat v kondici. Je ovšem žádoucí, aby byl kočárek co nejlépe zateplený. Ideálním hnízdečkem je dětský fusak. U větších dětí už není takovou nutností, protože mohou kočárek opustit a svět objevovat po svých. Tady postačí kvalitní teplé oblečení a hřejivá deka.

Možná ale trváte na fusaku i u těch dětí, které umí chodit, potom pro vás bude ideální provedení s nepromokavým vnitřkem. I poté, co se mimčo proběhlo a má mokrou nebo dokonce zablácenou obuv, můžete ho bez obav umístit zpět do fusaku. Až dorazíte domů, stačí jen vytřít a vysušit.

Fusak jako nutnost

Máte teprve několikaměsíční miminko a chystáte se na zimní procházku s kočárkem? Především u kočárků „golfáků“ hřejivé prvky určitě nepodceňujte, a právě u nich se fusaky používají nejčastěji. Pokud si uvědomíte, že nejmenší děti nejsou tolik v pohybu, určitě uznáte, že vrstva navíc kolem jejich tělíčka má svůj smysl. Pro pocit naprosté jistoty můžete fusaky doplnit také nánožníkem, dekou a vhodné oblečení by mělo být samozřejmostí.

Fusak sám o sobě plní izolační a hřejivou funkci skvěle, takže vrstva oblečení nebude muset být tak silná, záleží však na počasí a aktuálních teplotách.

Praktické používání fusaku

Velkým plusem dětského fusaku je snadné rozepínání. Pokud potřebujete dítko dostat rychle ven, nebude to žádný problém, což oceníte při častějším přecházení s venku do interiéru. Představte si, že se chystáte na kratší cestu do obchodu, nebo na návštěvu, tehdy opravdu není nutné použít vyloženě zimní odění společně s teplou obuví, šálou, či rukavičkami. Na delší vyjížďky s kočárkem už byste ale měli miminko obléci tak, jako by se pohybovalo venku.

Naše kvalitní fusaky si můžete snadno objednat na našem e-shopu v sekci FUSAKY.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení